Send Email
Leave Your Message
010203
rrethjpr
rrethxll
0102

rreth neshMIRË SE VINI TË MËSONI PËR NDËRMARRJEN TONË

Yueqing Datong Electric Co., Ltd.

Yueqing Datong Electric Co., Ltd. shquhet si një prodhues i shquar elektrik industrial, i specializuar në prodhimin e prizave, prizave dhe çiftuesve industrialë. Me një qasje gjithëpërfshirëse që integron kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin dhe prodhimin, kompania jonë krenohet me një operacion në shkallë të gjerë që ofron një gamë të larmishme produktesh me cilësi të lartë. Ne krenohemi që ofrojmë shërbime OEM/ODM dhe një gamë të gjerë produktesh që luajnë një rol vendimtar në sigurimin e sigurisë së pajisjeve të ndryshme elektrike në mjedise të specializuara, duke na bërë zgjedhjen ideale për një gjeneratë të re të pajisjeve lidhëse të energjisë.
na kontaktoni

produktet e industrisë

Pse na zgjodhet neAvantazhet tona

INDUSTRIAZonat e Aplikimit

Prizat dhe prizat industriale përdoren gjerësisht në shkrirjen e çelikut, industria petrokimike, energjia elektrike, elektronika, kantieret e ndërtimit, aeroportet, miniera, impiantet e trajtimit të furnizimit me ujë dhe kullimit, makineritë plastike, IT, industria ushtarake, hekurudhat, hapësira ajrore, kujdesi mjekësor, ushqimi, pajisjet e prodhimit të automatizuar, pajisjet e paketimit dhe inxhinieria e tunelit, komplete gjeneratorësh, kabinete të shpërndarjes së energjisë, pajisje për transmetimin dhe shpërndarjen e energjisë në terren sportiv në natyrë, ekranet e ekranit të jashtëm, ndriçimin e skenës dhe audion, si dhe ndërmarrje të ndryshme si porte, doke, qendra tregtare dhe hotele.
Mëso më shumë

NE PRODHIM PRIZË DHE PRIZA INDUSTRIALE

Përvoja jonë e viteve të prodhimit dhe produktet e rafinuara ju ofrojnë mbrojtje më të mirë

 • 25
  vjet
  +
  Përvojë në prodhim
  Aktualisht, janë marrë 3 patenta shpikjeje
 • 50
  +
  Biznesi global
  Produktet janë eksportuar në mbi 50 vende
 • 5000
  Zona e fabrikës
  Fabrika mbulon një sipërfaqe prej përafërsisht 5000 metra katrorë
 • 1999
  E themeluar
  Fabrika është themeluar në vitin 1999

DIÇKA PËR MË TË FUNDITlajmet tona

merrni në kontakt

Ne jemi të kënaqur që kemi mundësinë t'ju ofrojmë produktet/shërbimet tona dhe shpresojmë të krijojmë një marrëdhënie bashkëpunimi afatgjatë me ju

hetim